Biuletyn Informacji Publicznej Kuratorzy - Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim

Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
Ostatnia aktualizacja strony: 12.12.2018, 08:32

Kuratorzy

Poniedziałek, 04 marca 2013

Kuratorzy

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Sądzie Rejonowym w Sokołowie Podlaskim - do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych i w sprawach rodzinnych i nieletnich
 
siedziba:
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim (II piętro)
08-300 Sokołów Podlaski, ul. ks. Bosco 3
tel. (025) 781 37 08
e-mail: kuratorzy@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej – Stanisława Rucińska


Przyjmuje interesantóww dniach: poniedziałek, środa, piątek w godz. 9.00-15.00, w pokoju 229, tel. (025) 781 37 08, wew. 116
e-mail: s.rucinska@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Kuratorzy Zawodowi dla Dorosłych
Przyjmują interesantów w dniach niżej wymienionych w godz. 9.00-15.00:

Elżbieta Dziewulska - środa, piątek, w pokoju 234, tel. (025) 781 37 08, wew. 120
e-mail: e.dziewulska@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Jerzy Oleszczuk - wtorek, środa, w pokoju 233, tel. (025) 781 37 08, wew. 119
e-mail: j.oleszczuk@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Stanisława Rucińska - poniedziałek, środa, piątek, w pokoju 229, tel. (025) 781 37 08, wew. 116
e-mail: s.rucinska@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Mariola Worku Memre - środa, czwartek, w pokoju 234, tel. (025) 781 37 08, wew. 120
e-mail: m.worku-memre@sokolow-podlaski.sr.gov.pl


Kuratorzy Zawodowi Rodzinni i Nieletnich

przyjmują interesantów w dniach niżej wymienionych, w godz. 9.00-15.00, w pokoju 235:

Kazimiera Olędzka - wtorek, środa, tel. (025) 781 37 08, wew. 121
e-mail: k.oledzka@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Leszek Wieczorek - poniedziałek, środa, tel. (025) 781 37 08, wew. 161
e-mail: l.wieczorek@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

Anna Winczaruk - środa, czwartek, tel. (025) 781 37 08, wew. 121
e-mail: a.winczaruk@sokolow-podlaski.sr.gov.pl

 

Metadane

Data publikacji : 04.03.2013
Data modyfikacji : 19.08.2016
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krzysztof Denis
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Denis
Osoba modyfikująca informację:
Krzysztof Denis
©1999-2018 Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL